Koksownik Zdzieszowice Gospodarze

Bartosz Góra

Utworzono:

23.04.2017

W sobotę Koksownik podejmował LZS Walce i wygrał nieznacznie 2 do 1. Na samym początku meczu błąd naszej drużyny w wyprowadzaniu kontrataku wykorzystał napastnik gości Piotr Koch i zdobył swoją 16 bramkę w sezonie. Koksownik po straconej bramce przycisnął rywala, ale swoje okazje zmarnowali Denis Wadziński, Tomasz Lepich oraz Patryk Wojdyła. W 22 minucie gospodarzom w końcu udało się wyrównać, a to za sprawą Denisa Wadzińskiego, który dostał dobre prostopadłe podanie od Bartosza Góry. Do przerwy Koksownik cały czas atakował, lecz nie udało im się wyjść na prowadzenie. Po przerwie kilka pierwszych minut stanowiły groźne akcje ze strony Walec, ale nie przyniosły one efektu bramkowego. W końcu do głosu doszedł Koksownik i gdy mecz zaczął dążyć ku końcówce na 20 metrze sfaulowany został Bartosz Góra, a rzut wolny fantastycznym strzałem w okienko wykorzystał Remigiusz Dylewski. Przez następny kwadrans gospodarze wciąż atakowali, ale nie zdołali powiększyć prowadzenia.