Dobre wejście w sezon: Włókniarz Kietrz vs Koksownik Zdzieszowice

W niedzielę trampkarze Koksownika rozegrali pierwszy mecz w tym sezonie. Poniżej relacja.

Koksownik już od samego początku zaczął mocno. W ciągu kilku pierwszych minut napastnik klubu z Zdzieszowic - Denis Wadziński zmarnował 2 stuprocentowe sytuacje, by w 10. minucie zaliczyć świetną asystę do Jakuba Kaczyńskiego. Pięć minut później było już. Dobre podanie od Denisa wykorzystał tym razem Dawid Bagiński. Potem Koksownik ciągle miał sytuacje, których nie wykorzystali między innymi Tomasz Tworek oraz Bartosz Góra. Pod koniec pierwszej połowy nieco odważniej zaczęli poczynać sobie zawodnicy z Kietrza, ale na szczęście nie przyniosło to skutku w postaci bramki. Drugą część gry Koksownik zaczął z wysokiego C, gdyż już po 11 minutach tejże połowy było już 5-0, a hat-tricka zanotował Denis Wadziński. Pierwszą bramkę nasz napastnik zdobył po indywidualnej akcji. Włókniarz wybijał daleki rzut wolny, ale zbyt blisko. Piłkę głową do przodu zagrał mocno Jakub Kaczyński, do futbolówki dobiegł Denis, popędził na bramkę rywala i zdobył gola. Minutę później napastnik Koksownika wykorzystał błąd bramkarza(zbyt krótkie wybicie "piątki") i z powietrza z 25 metrów zdobył kolejnego gola. W 46. minucie Denis wpisał się na listę strzelców po raz trzeci wykorzystując wrzutkę Bartosza Kusznira. Następnie straciliśmy dwie głupie bramki po błędach obrony. Ale w 60. minucie wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, gdy Remigiusz Dylewski pewnie wykorzystał rzut karny. Mecz skończył się wynikiem 6 do 2.