Domowe otwarcie sezonu: Koksownik vs Olimpia!

Już jutro o 11 juniorzy młodsi Koksownika po raz pierwszy w tym sezonie wyjdą na murawę przy ulicy Rozwadzkiej w ramach meczu ligowego. Zagrają przeciwko Olimpii Lewin Brzeski.

Obie drużyny źle rozpoczęły tę rundę. Obie nie mają jeszcze żadnych punktów po 2 kolejkach. Obie zdążyły stracić już 9 goli. W aspekcie bramkowym w lepszej pozycji znajduje się jednak Olimpia, która zdobyła jak dotąd 3 bramki, dzięki czemu ma lepszy bilans bramkowy. Zła postawa na początku nie musi jednak zwiastować fatalnego sezonu. Koksownik ma za sobą 2 mecze z zespołami, które najprawdopodobniej będą walczyły o najwyższe miejsca w lidze. Oczywiście 0 strzelonych i 9 straconych bramek to żaden powód do dumy, ale zamiast załamania się są inne możliwości. Jedną z nich i najprawdopodobniej najlepszą jest po prostu zwycięstwo w jutrzejszym meczu. Wiadomo, porażki są cenne z tego względu, że możemy wyciągnąć z nich lekcję. Ale każdy chce wygrywać. Każdy chce zdobywać punkty, strzelać bramki. I tego musi chcieć także Koksownik.

Podsumowując, jutro juniorzy młodsi Koksownika mają okazję, żeby zrehabilitować się za 2 poprzednie mecze, czyli po prostu wygrać jutro w domowej inauguracji tego sezonu.