Kolejny krok do pierwszego miejsca!

W sobotę Koksownik rozegrał swój 3. mecz w tym sezonie Ligi Trampkarzy. Wygrał 4:1 i ma na razie komplet punktów na koncie.

Mecz rozpoczął się od kilku nieudanych prób z obu stron. Żadna z drużyn nie chciała się zbytnio otworzyć. W 28 minucie Remigiusz Dylewski zagrał świetną prostopadłą piłkę do Denisa Wadzińskiego, który wykorzystał błąd obrońcy i zdobył gola. OD tego momentu Koksownik przeważał. Poskutkowało to kolejną bramką. W 34 minucie piłkę w siatce umieścił po raz kolejny Denis Wadziński, tym razem po podaniu Bartosza Góry. Na drugą część gry zdzieszowiczanie wyszli bardzo zmotywowani i skoncentrowani i już od początku narzucili swoje tempo. W 45 minucie w akcji dwójkowej wzięli udział Denis Wadziński oraz Bartosz Kusznir, no i to ten drugi zdobył bramkę na 3:0. W 50 minucie Denis w zasadzie "zamknął mecz" zdobywając świetnego gola z dystansu po asyście Kusznira. Później Koksownik wciąż atakował, bramki mogli zdobyć Bartosz Góra czy Michał Zieliński, ale nie udało im się. Kiedy wszyscy myśleli, że to już koniec, w 70 minucie rzut wolny pośredni wykorzystał Fabian Suchan i zdobył gola "na otarcie łez". Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Koksownika i dzięki temu trampkarze ze Zdzieszowic utrzymali drugie miejsce w lidze.