Guściora Szymon
Igor Kaczyński

Imię i nazwisko
Mateusz Bachem  Trener

Koksownik dobrze wszedł w ten mecz. W pierwszych 15 minutach goście praktycznie nie wychodzili ze swojej połowy. Pierwszy cios zadał Denis Wadziński. Przejął piłkę na 30 metrze, popędził w pole karne i zdobył bramkę. 3 minuty później Denis po raz kolejny strzelił gola po świetnym prostopadłym podaniu Sebastiana Kwoczały. W 27 minucie po solowej akcji Denis Wadziński kompletuje klasycznego hat-tricka, a Koksownik prowadzi już 3-0. W 31 minucie trafił jeszcze Kwoczała, a minutę przed przerwą 4 bramkę zdobył Wadzińsk. Do przerwy schodziliśmy, więc z wynikiem 5-0. W dugiej połowie nie forsowaliśmy tempa, gdyż mieliśmy dobry wynik, ale mimo tego do sytuacji stuprocentowych dochodzili Bartosz Kusznir czy Szymon Klein. W ostatnich 10 minutach zawodnicy Odry zdobyli jeszcze 2 bramki, ale w 66 minucie wyjaśnił ich Remigiusz Dylewski, który trafił z 30 metrów.