Nie potknąć się: Fortuna Głogówek vs Koksownik!

Już jutro o 11 trampkarze Koksownika zagrają na wyjeździe z Fortuną Głogówek.

Tydzień temu jutrzejsi gospodarze przegrali 3:1 ze Spartą Pogoń Prudnik, a jedyną bramkę dla nich zdobył Markus Osieka. Natomiast Koksownik pewnie wygrał 6:3 z Polonią Nysą po bramkach: 3x Kusznir, 1x Machoń, Dobosz i Lepich. Fortuna znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli. Nie zdobyła jeszcze punktu, a jej bilans bramkowy wynosi 9:30. Zdzieszowiczanie są na piątym miejscu w tabeli z 11 punktami i bilansem bramkowym 17:11. Najlepszymi strzelcami Fortuny są Marcel Polityło i Markus Osieka. Oboje mają na koncie 2 gole. Natomiast najwyżej w klasyfikacji strzelców w drużynie ze Zdzieszowic jest uplasowany Bartosz Kusznir. Strzelił jak dotąd 6 bramek w 5 meczach i okupuje 3 miejsce w klasyfikacji najlepszych snajperów. Fortuna posiada drugą najgorszą ofensywę i najgorszą defensywę ligi, a Koksownik w tych zestawieniach plasuje się w okolicach środka stawki.

A więc, trampkarze Koksownika rozegrają z ostatnią drużyną tabeli i absolutnie nie mogą się potknąć. Miejmy nadzieję, że z jutrzejszego pojedynku wyjdą zwycięsko i przywiozą ze sobą 3 punkty.