Obszerne podsumowanie "jesieni"!

Tydzień temu Koksownik zakończył wreszcie rundę jesienną 2 Ligi Trampkarzy. Na półmetku sezonu nasi trampkarze plasują się na 1 miejscu z przewagą 8 punktów nad drugą drużyną oraz 9 oczek nad trzecią i czwartą. Bilans bramkowy Koksownika wynosi 114-7. Jesteśmy jedyną drużyną, która po pierwszej rundzie strzeliła ponad 100 bramek i straciła poniżej 10. Drugi w tych statystykach jest odpowiednio: drużyna z Gościęcina z 96 bramkami zdobytymi oraz Zryw Pawłowiczki 11 straconymi. Jak na razie najlepszym strzelcem w drużynie jest Denis Wadziński z 30 bramkami. Na drugim miejscu znajduje się Jakub Kaczyński z 12 trafieniami, na trzecim Patryk Wojdyła z 11 golami, a na czwartym środkowy obrońca Remigiusz Dylewski, który zdobył 9 bramek. Jeśli chodzi o asysty to 1 miejsce okupuje Denis Wadziński, a drugie ex equo Bartosz Góra i Remigiusz Dylewski. Teraz pozostaje tylko czekać na rundę wiosenną.