Ostatni mecz rundy: Victoria VS Koksownik!

Już jutro Koksownik pojedzie do Ciska, żeby rozegrać mecz z tamtejszą Victorią. Trampkarze Koksownik plasują się na pozycji pierwszej z 27 punktami na koncie i dziewięcioma zwycięstwami. Natomiast Victoria Cisek jest na szóstym miejscu i spisuje się bardzo podobnie co Start Bogdanowice i Włókniarz Kietrz. Bilans bramkowy Koksownika to 110-7, a Victorii 58-18.

Na 3 mecze u siebie drużyna z Ciska wygrała 2 i jeden przegrała(z Polonią Gościęcin). Natomiast Koksownik na wyjazdach gra dobrze i na 4 spotkania wszystkie wygrał. Szansę na poprawienie dorobku strzeleckiego w ostatnim meczu pierwszej rundy będzie miał Denis Wadziński, który w dotychczasowych 8 rozegranych spotkaniach zdobył 28 goli. Strzela z częstotliwością 3,5 bramki na mecz. Natomiast najlepszy snajper Victorii Cisek to Mathias Kroll, który w 9 meczach zdobył 13 bramek strzelając średnio 1,44 gola na mecz. Jutro Koksownik zagra ostatni mecz w rundzie jesiennej tego sezonu i powalczy o kolejny komplet punktów. Victoria Cisek natomiast spróbuje pokusić się o podreperowanie swojej pozycji w tabeli na półmetku sezonu. Zbiórka o godzinie 8.40 pod pomnikiem.

Vamos!