Pewne zwycięstwo z 1-ligowcem!

W środę Koksownik rozegrał sparing z 1-ligową Fortuną Głogówek. Wygrał 4:0. Wyjściowy skład był następujący:

Dominik Mojza

Szymon Guściora          Remigiusz Dylewski          Oliwier Bega          Bartosz Góra

Konrad Titz                             Jakub Kaczyński

Dawid Bagiński                                         Tomasz Lepich                                          Tomasz Tworek

Denis Wadziński

Mecz rozpoczął się od gwałtownych ataków gospodarzy. Przez pierwsze 15 minut Koksownik praktycznie nie wychodził z własnej połowy. Ale potem goście przejęli kontrolę nad spotkaniem i dwa razy w krótkim odstępie czasu ukłuli rywala. Pierwszą bramkę po dobrym podaniu Denisa Wadzińskiego zdobył Tomasz Lepich. Kilka minut później gola strzelił Denis po świetnym prostopadłym podaniu Bartosza Góry. Druga połówka byłą raczej wyrównana. Obydwie strony atakowały. W 10 minucie drugiej części gry sędzia podyktował karnego na Denisie, którego wykorzystał Remigiusz Dylewski. Kilkanaście minut później arbiter po raz drugi wskazał na "wapno", a jedenastkę na gola zamienił Jakub Kaczyński. Do końca meczu nic ciekawego już się nie wydarzyło.