Utrzymać passę: Kresowianka VS Koksownik Zdzieszowice

Już jutro trampkarze Koksownika pojadą do Nowej Wsi zagrać z tamtejszą Kresowianką. Do tej pory Koksownik rozegrał 7 spotkań(wszystkie wygrał) strzelając 71 bramek i tracąc 6 goli. Natomiast Kresowianka w lidze plasuje się bardzo podobnie do naszego zeszłotygodniowego rywala z Bogdanowic. Strzeliła ona 21 goli, a straciła aż 81. Jak na razie Koksownik na wyjazdach spisuje się bardzo dobrze. Wygrał wszystkie trzy mecze z bilansem bramek 25-4. Natomiast zawodnicy Nowej Wsi w meczach na własnym boisku wygrali 2 z 3 meczy z bilansem 17 do 26. Najlepszym strzelcem gospodarzy jest Kamil Olchowski, który do tej pory zdobył 7 bramek ze średnią jednej bramki na mecz. Naszym najlepszym egzekutorem jest oczywiście aktualny lider klasyfikacji strzelców Denis Wadziński z 24 golami. Strzela on średnio co 20 minut. Warto także dodać że ostatni raz Koksownik przegrał mecz 11 czerwca 2016 roku, czyli 139 dni temu. Od tamtego momentu trampkarze rozegrali 8 spotkań i wszystkie wygrali.Tak więc jutro liczymy na podtrzymanie passy i kolejne zwycięstwo.