Ważne starcie: Zryw Pawłowiczki VS Koksownik Zdzieszowice!

Już jutro trampkarze Koksownika rozegrają kolejny mecz z wiceliderem, tym razem będzie to Zryw Pawłowiczki. Zryw swój ostatni mecz rozegrał 22 kwietnia i wygrał 2:1 z Victorią Cisek. Na 4 mecze tej rundy pawłowiczanie zdobyli 9 punktów(3 wygrane i porażkę) notując bilans bramkowy 24:3. Jeśli chodzi o Koksownik, to w tej rundzie mamy 5 zwycięstw z bilansem 31:2. Najlepszym strzelcem Zrywu jest Daniel Garbas z 25 trafieniami(1,79 bramki na mecz). Natomiast najlepszym snajperem Koksownika jest Denis Wadziński(2,44 bramki na mecz). Poprzedni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 4:1 dla Koksownika po trzech bramkach Denisa Wadzińskiego i jednej Remigiusza Dylewskiego. Zbiórka w niedzielę o godzinie 9:30 pod pomnikiem.