Wygrana z liderem!

Dzisiaj odbył się mecz na szczycie 2 Ligi Trampkarzy, w którym Koksownik podjął Polonię Gościęcin. Poniżej relacja.

Mecz zaczął się od szarpanych ataków miejscowych. Swoich sił próbowali ofensywni zawodnicy Koksownika. Worek z bramkami otworzył Denis Wadziński mądrym strzałem w długi róg. Chwilę później było już 2:0 za sprawą Jakuba Kaczyńskiego, który dostał dobrą piłkę od Denisa Wadzińskiego. Potem dalej atakowali zdzieszowiczanie, ale nie potrafili dołożyć trzeciego gola. Kilkanaście minut przed przerwą gola zdobyli goście, co spowodowało cofnięcie się Koksownika. Druga połowa to był koncert gry naszych trampkarzy, który źle się rozpoczął, ale znakomicie skończył. Kilka minut po gwizdku rozpoczynającym drugą część gry doszło do nieporozumienia między bramkarzem a obrońcą Koksownika. Wykorzystał to napastnik przyjezdnych i strzałem obok nóg golkipera doprowadził do wyrównania. Niedługo goście cieszyli się z remisu. Akcję później świetną prostopadłą piłkę do Denisa Wadzińskiego zagrał Remigiusz Dylewski. Bramkarz skiksował, a nasz snajper trafił do pustej bramki. Kilka minut potem było już 4:2. Podanie od Tomasza Tworka wykorzystał Denis kompletując hat-tricka. Piątą bramkę po kolejnym błędzie bramkarza strzelił Igor Kaczyński. Szóste i siódme gole to rajdy Denisa Wadzińskiego zakończone trafieniem do siatki. Gdy już mecz miał się kończyć akcję dwójkową przeprowadzili Denis Wadziński oraz Bartosz Góra. Bramkę strzelił ten drugi. Takie akcje mogliśmy już widzieć grając z Kietrzem oraz Walcami, ale tym razem się udało. Mecz zakończył się wynikiem 8:2 i dzięki temu Koksownik po tej kolejce będzie liderem ligi!