Zająć dobrą pozycję na półmetku: Koksownik vs Jedność Rozmierka!

Już jutro trampkarze Koksownika podejmą u siebie Jedność Rozmierkę i powalczą o jak najlepszą pozycję na koniec rundy.

Jutrzejsi gospodarze tydzień temu zremisowali 7:7 z outsiderem ligi - Fortuną Głogówek. Bramki strzelali 4x Bartosz Kusznir i 3x Tomasz Lepich. Natomiast drużyna z Rozmierki wygrała 5:2 ze Spartą Pogoń Prudnik po golach 3x Michała Urbańczyka, 1x Jakuba Kałki i Szymona Chrupcały. Koksownik zajmuje aktualnie 5 miejsce w tabeli ze stratą 7 punktów do lidera i bilansem bramkowym 24:18. Jedność jest sklasyfikowana 2 miejsca wyżej i posiada 3 punkty więcej, a także bilans bramek 20:20. Najlepszym strzelcem zdzieszowiczan jest z 10 bramkami Bartosz Kusznir, którego jutro niestety zabraknie. Najwięcej bramek w drużynie z Rozmierki zdobył Michał Urbańczyk(7). Jedność Rozmierka zajmuje w tym momencie 3 miejsce w tabeli, mimo tego, że nie wyróżnia się ani w ilości strzelonych, ani straconych goli(odpowiednio 5 i 6 najlepszy wynik). W tym sezonie w meczach wyjazdowych spisują się nieźle. 2 takie spotkania wygrali, jedno przegrali, a bilans bramkowy tych meczów wynosi 5:7. Jeśli chodzi o mecze domowe Koksownika to bilans wygląda następująco 2:1:1*                            *mecz z LZS-em Racławiczki rozegrany w Zdzieszowicach, ale Koksownik występujący jako goście.                        Bez spotkania z Racławiczkami bilans bramek w domowych meczach Koksownika wynosi 10:6(licząc ten mecz wychodzi 12:10).

A więc, trampkarze Koksownika rozegrają jutro swój ostatni mecz w rundzie jesiennej. Przy korzystnych wynikach na boiskach 1 Ligi Trampkarzy nasi zawodnicy mogą nawet wskoczyć na podium. Miejmy nadzieję na dobry mecz i 3 punkty dla zdzieszowiczan.