Zapowiedź sezonu: Długa liga!

Już 3 września zaczyna się kolejny sezon 2 Ligi Trampkarzy. Tym razem konkurować ze sobą będzie 12 ekip. Koksownik w pierwszym meczu zagra z Porawiem Większyce u siebie, a na koniec rundy jesiennej z Victorią Cisek na wyjeździe. W zeszłym sezonie nasi trampkarze zajęli dopiero 5 miejsce w tabeli. Kilka razy przegrywaliśmy mecze jedną bramką, w związku z czym na koniec tych punktów zabrakło. Obecny trener Koksownika, niczym Zinedine Zidane, przejął zespół mniej więcej w połowie sezonu, więc nie miał możliwości od początku walczenia o najwyższe cele. Teraz natomiast Mateusz Bachem ma cały letni okres przygotowawczy na poukładanie sobie wszystkiego przed ligą. Nasza kadra powiększyła się przed tym sezonem o co najmniej 2 piłkarzy. Odeszło bowiem trzech zawodników, a przyszło pięciu. Miejmy nadzieję, że w tym roku wreszcie uda nam się zrealizować cel i wygrać ligę!