Komplet punktów na koniec rundy!

W minioną sobotę Koksownik pojechał do Ciska, żeby zagrać z tamtejszą Victorią. Wygrał 4:0. Poniżej relacja.

Pierwsza połowa była raczej spokojna, przez zdecydowaną jej część Koksownik przegrywał powoli od tyłu. Pierwszą i jedyną w tej części gry bramkę zdobył Denis Wadziński po podaniu Remigiusza Dylewskiego w 28 minucie. Druga połowa była żwawsza. Gospodarze próbowali swoich sił w atakach i grali na najszybszego swojego zawodnika, ale był on skutecznie powstrzymywany przez tercet Góra-Dylewski-Kaczyński. W 50 minucie prowadzenie podwyższył Denis Wadziński po prostopadłym podaniu od Bartosza Góry. Osiem minut później było już 3 do 0. Strzałem z dystansu bramkarza pokonał Jakub Kaczyński po znaczącym błędzie golkipera. W 67 minucie wynik na 4:0 ustalił Bartosz Góra po dograniu Denisa Wadzińskiego.