Mecz na szczycie: Polonia Gościęcin VS Koksownik

Mecz na szczycie:  Polonia Gościęcin VS Koksownik

Już jutro trampkarze Koksownika rozegrają swój 4 mecz w tej rundzie. Dotychczas wszystkie 3 mecze udało im się wygrać. Odpowiednio 8:0 z Włókniarzem Kietrz, 12:0 z LZS-em Stare Koźle i 2:1 z LZS-em Walce. Jeśli chodzi o poprzedni mecz tych dwóch zespołów to Koksownik pokonał u siebie ekipę z Gościęcina 8:2 po 5 bramkach Denisa Wadzińskiego i po jednej Bartosza Góry oraz Jakuba i Igora Kaczyńskich. Porównując dotychczasowe wyniki w tej rundzie obu drużyn możemy zauważyć, że oba zespoły zdobyły na razie po 9 punktów, tylko że Koksownik wygrał wszystkie 3 swoje mecze, a Polonia 1 mecz z 4 zakończyła porażką(5:1 ze Zrywem Pawłowiczki). Bilansy obu drużyn w rundzie wiosennej wyglądają następująco: bilans Polonii - 41:6, bilans Koksownika 22:1. Patrząc na teren rozgrywania meczów Koksownik wygrał oczywiście wszystkie swoje pojedynki na wyjazdach z bilansem bramek 80:4, a Polonia także wygrała wszystko u siebie z bilansem bramek 75:3. Czyjaś passa musi się więc jutro skończyć! Zbiórka jutro o 9:25 na pomniku. Zabieramy ze sobą korki, ochraniacze i dokumenty.