Pewne zwycięstwo na start trampkarzy!

Trampkarze Koksownika rozpoczęli dzisiaj przy ulicy Sportowej w Gogolinie swój sezon. Na inaugurację pokonali tamtejszy MKS 5:0.

Koksownik dobrze wszedł w to spotkanie. Dominował na boisku i potwierdził to otworzeniem wyniku w 8 minucie. Po kąśliwym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tomasza Lepicha do bramki trafił Bartosz Kusznir. Do przerwy wynik się nie zmienił mimo ataków ze strony zdzieszowiczan. W drugiej połowie mecz bardziej się otworzył, a Koksownik zaczął wykorzystywać swoje okazje. Z przodu spustoszenie w obronie MKS-u siał Bartosz Polak, który strzelając w 40, 48 i 68 minucie skompletował hat-tricka. Asystowali mu odpowiednio Tomasz Lepich, Patryk Machoń oraz Michał Herkała. Jedną bramkę po dograniu Bartosza Polaka dorzucił w 59 minucie jeszcze Patryk Wojdyła.

Jak widać, trampkarze rozpoczęli sezon bardzo dobrze i ten wynik pokazuje, że na pewno w tym sezonie powalczą. My natomiast wciąż czekamy na pierwsze mecze juniorów młodszych oraz młodzików. Juniorzy młodsi swoje spotkanie rozegrają jutro o godzinie 11 w Gogolinie przeciwko MKS-owi Gogolin, a młodziki rozpoczną sezon w poniedziałek o 17:30 meczem z Odrzanką Dziergowice u siebie.