Podtrzymać dobrą serię: Sparta Pogoń Prudnik vs Koksownik

Już jutro o 11 trampkarze Koksownika ustawią się na boisku w Prudniku i rozegrają mecz z tamtejszą Spartą Pogoń.

W poprzednim meczu gospodarze jutrzejszego spotkania zremisowali derby Prudnika z Pogonią 0:0. Natomiast Koksownik wygrał 2:1 z MLUKS-em Tułowice dzięki bramce w końcówce Tomasza Lepicha. Pierwszą strzelił Bartosz Kusznir. Sparta Pogoń aktualnie ma na swoim koncie 1 punkt i zajmuje 8 miejsce w tabeli, a zdzieszowiczanie mają 6 oczek i są na 3 miejscu w tabeli. Zawodnicy z Prudnika cały czas czekają na swoje pierwsze trafienie w tej kampanii. Mają bilans bramkowy 0:2, na który składa się remis 0:0 z Pogonią Prudnik i porażka 2:0 z MLUKS-em Tułowice. Jeśli patrzeć na Koksownik, to sytuacja ma się znacznie lepiej. Nasi trampkarze strzelili już bowiem 7 bramek, stracili tylko jedną i wciąż mają komplet punktów. Graczy z Prudnika nie ma oczywiście w klasyfikacji strzelców, bo jeszcze żaden z nich bramki nie strzelił, natomiast najwięcej goli w drużynie ze Zdzieszowic ma Bartosz Polak - 3. Ten dorobek stawia go na 2 miejscu w tej klasyfikacji. Oprócz Bartosza Polaka 2 miejsce w tabeli strzelców zajmują Adrian Lissoń oraz Maciej Szotek. Liderem jest Kamil Stobrawe z Odry Kędzierzyn-Koźle.

Wszyscy liczymy na dobre spotkanie trampkarzy i kolejny komplet punktów. Zachęcam oczywiście do wsparcia.