Po następny komplet: Polonia Głubczyce vs Koksownik!

Już jutro o 11 juniorzy młodsi Koksownika rozegrają z Polonią Głubczyce swój 3 mecz w tym sezonie ligowym.

Tydzień temu gospodarze jutrzejszego meczu pokonali pewnie 4:0 drugą drużynę Pomologii Prószków. Gole strzelali Maciej Udziela, Kacper Litwin, Dominik Mularz i Sebastian Gala. Natomiast Koksownik także wygrał swoje spotkanie. 4:1 z Czarnymi Otmuchów po trzech bramkach Denisa Wadzińskiego i jednej Mariusza Koteluka. Polonia Głubczyce przed tą kolejką zajmowała 2 miejsce w tabeli z 6 punktami na koncie i bilansem bramek 6:1. Aktualny wynik naszych zawodników to 3 miejsce, 6 punktów oraz bilans bramkowy 7:3. Najlepszym strzelcem Polonii jest Sebastian Gala, który ma na swoim koncie 2 bramki. Natomiast nasz najlepszy egzekutor - Denis Wadziński - ma na liczniku 3 bramki i wspólnie z Adamem Huciem i Dawidem Zugiem(obaj OKS Olesno) jest liderem klasyfikacji strzelców. Oprócz Denisa w ekipie Koksownika strzelało jeszcze 4 graczy, czyli Szymon Guściora, Tomasz Lepich, Remigiusz Dylewski i Mariusz Koteluk. W ekipie z Głubczyc w tym sezonie do siatki trafiali jeszcze Kacper Litwin, Maciej Udziela, Klaudiusz Kuc i Dominik Mularz(wszyscy po jednej bramce). Jeśli chodzi o kary indywidualne to juniorzy młodsi Koksownika mają na swoim koncie 2 żółte kartki(Jakub Kaczyński oraz Denis Wadziński, a zawodnicy Polonii Głubczyce żółtych kartoników uzbierali już 6(6 zawodników po jednej żółtej kartce). Przypominam, że po otrzymaniu czwartej żółtej kartki w sezonie dla zawodnika, ten zawodnik pauzuje. Natomiast każde 5 żółtych kartek dla jednego zespołu to kara finansowa dla tego klubu.

Jutro czeka nas mecz na szczycie. Zagra ze sobą czołówka ligi po pierwszych kolejkach. Mecz odbędzie się w Głubczycach i któraś z drużyn(albo obie) nie będzie już miała kompletu punktów.