Rywale w lidze!

W dniu wczorajszym swoich rywali w lidze poznały dwie drużyny Koksownika - trampkarze oraz juniorzy młodsi.

Drużyna trampkarzy, która obejmuje zawodników z roczników 2006, 2005, 2004 i 2003 rozegra w sezonie 18 meczów z dziewięcioma różnymi rywalami. A będą to Jedność Rozmierka, Odra Kędzierzyn-Koźle, Pogoń Prudnik, Sparta Pogoń Prudnik, MKS Gogolin, Fortuna Głogówek, LZS Racławiczki, MLUKS Tułowice, a także Polonia Nysa.

Natomiast starsza grupa, która obejmuje zawodników z roczników 2004, 2003, 2002 i 2001 rozegra 22 mecze w sezonie z jedenastoma różnymi rywalami. Będą to Start Namysłów, OKS Olesno, Polonia Głubczyce, Polonia Nysa, Plon Skoroszyce, Pomologia II Pruszków, LZS Swornica Czarnowąsy, Czarni Otmuchów, MKS Gogolin, Agroplon Głuszyna oraz Odra Kędzierzyn-Koźle.

Jak widać, obie nasze drużyny poznały swoich rywali i rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu. Start nowego sezonu za około miesiąc. Wszyscy oczekujemy na kolejny sezon, który będzie, miejmy nadzieję, fascynujący i zwycięski dla Koksownika. Terminarz nie został jeszcze ustalony