Utrzymać prowadzenie: Koksownik VS MLUKS Tułowice!

Już jutro lider 1 Ligi Trampkarzy - zespół Koksownika  podejmie na Stadionie Miejskim przy Rozwadzkiej ekipę z Tułowic, która swój pierwszy mecz wygrała 2:0 ze Spartą Pogoń Prudnik i znajduje się na czwartym miejscu w tabeli. MLUKS w zeszłym sezonie, tak jak Koksownik, grał jeszcze w 2 Lidze Trampkarzy. W poprzedniej kolejce nasi zawodnicy bezproblemowo uporali się z MKS-em Gogolin pokonując ich 5:0 po hat-tricku Bartosza Polaka, a także bramkach Bartosza Kusznira i Patryka Wojdyły. Natomiast zespół z Tułowic pokonał 2:0 MKS Spartę Pogoń Prudnik po golach Jakuba Niewiadowskiego i Kacpra Kutyły. Dla obu drużyn będą to pierwsze spotkania w tym sezonie w roli odpowiednio gospodarza i gościa.

Wszyscy liczymy oczywiście na dobry mecz trampkarzy i drugie zwycięstwo w lidze, ale oczywiście dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Dlatego będziemy wspierać naszych graczy podczas jutrzejszego meczu.