Wysokie zwycięstwo młodzików na inaugurację!

Wczoraj młodziki Koksownika rozegraliswój pierwszy mecz sezonu. W starciu z Odrzanką Dziergowice zwyciężyli 6:1.

Mecz zaczął się od wyrównanej gry. Koksownik atakował skrzydłami i pierwsza bramka przyszła w 15 minucie. Indywidualną akcję przeprowadził Bartosz Polak. Koksownik nie cieszył się zbyt długo z prowadzenia. Cztery minuty później w polu karnym gospodarzy faulował Jakub Augustyn, a jedenastkę na gola zamienił Robert Simmert. Koksownik od razu mocniej zaatakował i przyniosło to skutki w postaci dwóch goli w ciągu trzech minut. W 21 minucie bramkę po indywidualnej akcji strzelił Artur Sikorski, a dwie minuty później w słupek z rzutu wolnego trafił Szymon Guzowski. Na szczęście jeszcze w tej samej akcji gola zdobył Michał Herkała i do przerwy było 3:1. W drugiej części gry Koksownik do siatki trafił jeszcze trzy razy, a strzelali Szymon Guzowski, Gracjan Sanecki i Artur Sikorski. Oprócz tego drugi raz w tym meczu w słupek trafił Szymon Guzowski.

A więc, młodziki wygrali swój mecz i tak jak juniorzy młodsi są aktualnie na czwartym miejscu w tabeli. Tym samym wszystkie drużyny ligowe Koksownika odniosły zwycięstwa. Następny mecz młodzików odbędzie się 11 września w Reńskiej Wsi z tamtejszym Śląskiem.