Mecz na szczycie: Koksownik Zdzieszowice vs Polonia Gościęcin!

Już jutro zawodnicy Koksownika Zdzieszowice podejmą u siebie lidera 2 Ligi Trampkarzy - Polonię Gościęcin.

Polonia Gościęcin rozegrała jak na razie 4 mecze zdobywając w nich 9 punktów. Taki sam dorobek ma Koksownik, tylko że w 3 meczach. Nasi trampkarze są w tym momencie jedyną drużyną z kompletem punktów w lidze. Bilans bramkowy Polonii to +43, Koksownika +35. Dlatego też to Polonia okupuje 1. miejsce w tabeli. Zwycięzca tego meczu najprawdopodobniej zadomowi się w fotelu lidera po kolejce. Spotkanie to będzie miało też inny smaczek. Na przeciw siebie stanie dwóch świetnych snajperów - Piotr Paczkowski z Polonii Gościęcin oraz Denis Wadziński z Koksownika Zdzieszowice. Zawodnik z Gościęcina ma jedną bramkę więcej(11) niż Denis(10), ale nasz zawodnik ma lepszą ilość bramek na mecz. U Denisa wynosi ona 3.33 bramki na mecz, a u Piotra 2.75 go,a na mecz. Nie trzeba chyba nikogo dodatkowo motywować. Każdy wie co oznacza mecz z liderem. Dlatego powinniśmy wyjść na boisko maksymalnie skoncentrowani.